افتتاح مرکز کارآفرینی و کارگاه تجهیزات پزشکی در هویزه و اندیمشک

کارگاه تولید تجهیزات پزشکی امداد اندیمشک و مرکز کارآفرینی هویزه با هدف به‌کارگیری جمعی از مددجویان زیرپوشش کمیته امداد به‌مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب افتتاح شد.

به گزارش آیمدپرس، از ، و مرکز کارآفرینی هویزه با هدف به‌کارگیری جمعی از مددجویان زیر پوشش کمیته امداد به مناسبت دهه مبارک فجر افتتاح شد.

گفت: این کارگاه با مشارکت خیران و با سرمایه‌گذاری ۵۰۰ میلیون تومان تجهیزات در ساختمان امداد با حضور فرماندار و نماینده مجلس شورای اسلامی برای اشتعال ۳۰ مددجو با شرایط حقوق اداره کار و بیمه‌کردن آنها به بهره‌برداری رسید.

با بیان رویکردهای مهم کمیته امداد در حوزه‌های اشتغال، مسکن، فرهنگ و درمان گفت: یکی از اولویت‌های اصلی کمیته امداد، توانمندسازی مددجویان با ایجاد کسب‌وکارهای خرد با تکیه‌ بر اقتصاد مقاومتی است.

مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان هدف از راه‌اندازی مرکز کارآفرینی را محرومیت‌زدایی و توانمندسازی خانواده‌های زیر پوشش کمیته امداد بیان کرد و گفت: این مرکز با اعتباری به میزان یک میلیارد ریال بهره‌برداری شد.

موصلی به‌ ضرورت آمایش شغلی در مناطق مختلف به‌منظور دستیابی به الگوهای شغلی منطبق بر ظرفیت‌های هر منطقه تأکید کرد و افزود: باید با شناسایی توانمندی‌های مددجویان زیر پوشش و ظرفیت‌های موجود در هر منطقه مدل‌سازی مناسبی در حوزه اشتغال انجام شود.

منبع آنا
ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع دادن از