صادرات کالا و خدمات تجهیزات پزشکی به کشورهای همجوار/ کسب موفقیت های بزرگ در شرایط سخت   

رئیس اداره صادرات تجهیزات پزشکی گفت:هم اکنون این افتخار را داریم که در بحث صادرات کالا و خدمات می توانیم خدمات تجهیز، تعمیر و نگهداری و به روز رسانی را به کشور های همجوار مثل عراق صادر کنیم. 

به گزارش خبرنگار آیمدپرس، آصف ، رئیس اداره تجهیزات پزشکیدر روز اول پزشکی و گرامیداشت روز خدمات پس از فروش و نگهداشت تجهیزات پزشکی با ارائه ی پنلی فعالیت های اداره تجهیزات پزشکی را در حوزه صادرات تشریح کرد.

وی تصریح کرد: الان ما در یک جنگ اقتصادی هستیم و البته همیشه در شرایط سخت و دشوار توانسته ایم موفقیت های بزرگی را کسب کنیم.

وی اظهار کرد: سالهاست در حوزه صادرات تجهیزات پزشکی، تلاش های بسیار خوب و قابل توجهی صورت گرفته و در شرایط کنونی و در جنگی که در آن قرار داریم همه رزمنده هستیم . همکاران حوزه های خدمات پس از فروش ، تلاش می کنند تأمین تجهیزات پزشکی را با پیدا کردن فرصت های اقتصادی ، سرمایه گذاری و فروش در سایر کشورها همپای سایر کشور های مطرح دنیا ، محصولات خود را عرضه و صادر کنند.

تجهیزات پزشکی گفت: خوشبختانه  فصل ۷ آئین نامه تجهیزات پزشکی در حوزه صادرات وسعت داده شده و بندهای خوبی که عمدتاً نیز حمایتی هستند در آن گنجانده شده است و توانستیم دستور العمل ۱۹ ماده ای صادرات را منتشر کنیم.

مهدوی افزود: هم اکنون این افتخار را داریم که در بحث صادرات کالا و خدمات می توانیم خدمات تجهیز، تعمیر و نگهداری و به روز رسانی را به کشور های همجوار مثل عراق صادر کنیم همچنین سرمایه گذاری در کشورهای هدف را دنبال می کنیم که در هیمن راستا امروز عازم کشورعراق هستم تا به نمایندگی از و وزارت بهداشت کشور تفاهم نامه ای با وزارت بهداشت آن کشور منعقدکنیم تا زمینه همکاری های بیشتر با کشور عراق را فراهم شود.

وی تاکید کرد: هم اکنون باید با فرصت سازی، دنبال تولید و فناوری برویم و آن را در کشور تولید و به کشورهای دیگر صادر و عرضه کنیم.

گفتنی است، همایش ملی تجهیزات پزشکی و گرامیداشت روز خدمات پس از فروش و نگهداشت تجهیزات پزشکی با هدف ترویج کارآفرینی و جذب ایده‌های نو در این صنعت و حمایت از ارائه کنندگان برتر خدمات پس از فروش تجهیزات پزشکی، پیشکسوتان و اولین‌های تولیدکنندگان و صادر کنندگان برتر در سال حمایت از کالای ایرانی با همکاری شبکه کارآفرینی کشور (دانشگاه تربیت مدرس) در محل دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع دادن از