هفتمین فراخوان تامین ملزومات دندانپزشکی

هفتمین فراخوان تامین ملزومات دندانپزشکی از سوی گروه نظارت بر تامین و توزیع تجهیزات پزشکی منتشر شد.

به گزارش آیمدپرس، ، سرپرست گروه نظارت بر تامین و توزیع تجهیزات و ملزومات پزشکی گفت: به منظور تامین نیاز اقلامی که در سال جاری کمتر از سال گذشته واردات داشته اند و بیم آن می رود که در آینده دچار کمبود شده و روال درمانی بیماران را با اختلال مواجه سازد، فراخوان تامین، به شرح ذیل منتشر می گردد.

فراخوان:

۱- از کلیه شرکت های فعال در حوزه تجهیزات پزشکی که تمایل به تامین به شرح فهرست های پیوست بصورت واردات فوریتی دارند؛ دعوت می گردد درخواست رسمی خود را به انضمام مشخصات در قالب فرمت تعیین شده بصورت نسخه فیزیکی و فایل در لوح فشرده CD به همراه مستندات لازم در خصوص پیشنهاد قیمت ارزی، ریالی تاییدیه های فنی مربوط به محصول و اعلام زمان دقیق تحویل کالا در پاکت در بسته به دبیرخانه محرمانه حراست اداره کل تجهیزات پزشکی تحویل نمایند. به درخواست هایی که با فرمت دیگری ارسال گردند، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

تبصره: درج نام کالاهایی که در خصوص آنها پیشنهاد ارائه شده است ،بر روی پاکت الزامی است.

۲- موضوع فراخوان، تامین اقلام به شرح فهرست های پیوست می باشد.

۳-کلیه نمایندگان اصلی و ثبت شده نیز می توانند در صورت تمایل در این فراخوان شرکت نمایند و در صورت ارائه پیشنهاد مناسب در اولویت قرار خواهند گرفت .

۴- شرکت‌هایی که در فراخوان تامین اقلام بصورت فوریتی پذیرفته می شوند می باید، ظرف مدت ۲ روز کاری پس از اعلام، مراحل لازم به منظور ثبت فوریتی کالا را طی نموده و نسبت به واردات در زمان اعلام شده اقدام نمایند.

۵- از آنجا که ارائه پیشنهاد قیمتی و ثبت درخواست به منزله ایجاد تعهد برای شرکت پذیرفته شده جهت تامین اقلام فوریتی می باشد لازم است در خصوص تکمیل اطلاعات مورد نظر دقت نمایند.

۶-کلیه شرکت های پذیرفته شده موظف هستند در بازه های زمانی یک ماهه گزارش شرح اقدامات صورت گرفته را به آدرس ایمیل supply@imed.ir ارسال نمایند.

۷-در صورت کوتاهی شرکت های پذیرفته شده در فراخوان در پیگیری تامین به موقع، سهمیه داده شده جهت واردات لغو و به متقاضیان دیگر ارائه خواهد شد و همچنین از شرکت آنها در فراخوان های بعدی ممانعت بعمل خواهد آمد.

۸- مهلت ارائه پیشنهادات و تحویل پاکت ها ۹۷/۱۱/۱۸ می باشد.

۹- در صورت لزوم تمدید فراخوان در هر مورد، تمدید مهلت با تشخیص کمیته مدیریت تامین تعیین می گردد.

۱۰ -به متقاضیان شرکت کننده در فراخوان در صورت امکان، تسهیلات کوتاه مدت ارزی اعطا می گردد.

جدول مشخصات تجهیزات و ملزومات پزشکی – Copy 2(1)

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع دادن از