آغاز به کار مجهز‌ترین مرکز دندانپزشکی در شیراز

یکی از مجهزترین مراکز تخصصی دندانپزشکی استان فارس طی مراسمی در شیراز آغاز به کار کرد.

به گزارش آیمدپرس، شعبه فارس دوشنبه ۲۴ دیماه در مراسم ، گفت: راه‌اندازی این مرکز فرصت مناسبی برای تحقق توسعه زیرساخت‌های گردشگری به‌ویژه گردشگری سلامت و معرفی فارس به‌عنوان قطب درمان پزشکی است.
امیر عزمی بیان کرد: راه‌اندازی این مرکز که به پیشرفته‌ترین تجهیزات روز دنیا مجهز است بستر مناسبی برای ارائه خدمات درمانی به هم‌وطنان جنوب کشور و به گردشگران خارجی حوزه سلامت خواهد بود.
وی افزود: با افتتاح این کلینیک پیشرفته که به دستگاه‌های یونیت در بخش عمومی و بخش اطفال و جراحی است برای ۴۲ نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم شغل ایجاد شده است.
به گفته دبیر انجمن دندانپزشکی ایران شعبه فارس، این کلینیک درمانی دارای بخش‌های تخصصی اطفال، جراحی فک و صورت، درمان ریشه تخصصی، ارتودنسی و درمان ناهنجاری‌های دهانی، ایمپلنت، پروتز و ترمیم و زیبایی است.
عزمی خاطرنشان کرد: پروتز ۳ بعدی، دستگاه‌های میلینگ همراه با اکسینر داخل دهان برای فعالیت‌های پروتزی و ایمپلنت به‌صورت فوری و نیز دستگاه لیزر بافت سخت که قادر به برداشتن بافت‌های سخت استخوانی و اندامی است و نیز لیزر‌های بافت نرم برای درمان بیماری لثه‌ای از جمله تجهیزات این مرکز درمانی است.
دبیر انجمن دندانپزشکی فارس یادآور شد: دستگاه تشخیص پوسیدگی با لیزر، سفیدکننده دندان، بی حسی دیجیتال با کمترین درد در بین تزریق و دیگر تجهیزات مدرن دندانپزشکی در این مرکز مورد استفاده و درمان بیماران قرار می‌گیرد.

منبع پیام فارس
ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع دادن از